Nowe zmywarki podblatowe serii UC

NASZE ARCYDZIEŁO.

Zawarliśmy w niej całą naszą wiedzę, nasze doświadczenie i naszą pasję. Opracowaliśmy ją z myślą o przyszłości i wyposażyliśmy w najnowocześniejszą technologię i cyfrowe połączenia. Jej jakość i wykończenie nosi miano »Made in Germany«. A  ponadto: jest konsekwentnie ukierunkowana na życzenia i potrzeby naszych klientów. Na przykład w barach i kawiarniach, bistro i restauracjach, piekarniach i sklepach rzeźniczych.

Wraz z nową serią UC Winterhalter prezentuje następną generację zmywarek podblatowych. Aby uzyskać perfekcyjne rezultaty zmywania. Intuicyjna i komfortowa w obsłudze. Absolutnie pewna i niezawodna w działaniu i najwyższej klasy w każdym szczególe. Seria UC to arcydzieło sztuki inżynierskiej. Gotowa na obecne i przyszłe wyzwania.

POROZMAWIAJ Z NASZYMI EKSPERTAMI!


Chcemy, abyś był całkowicie pewny swojej decyzji wyboru Winterhalter. Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, czy zmywarka z Serii UC jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.

Formularz kontaktowy

CHARAKTERYSTYKA ZMYWAREK Z SERII UC

Nowa zmywarka podblatowa z Serii UC przekonuje wieloma innowacyjnymi funkcjami. Każda funkcja ma swój cel. Już teraz zmywanie staje się znacznie łatwiejsze, bardziej niezawodne i jeszcze bardziej wydajne.

Inteligentny wyswietlacz dotykowy

INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

UC pracuje inteligentny wyświetlacz dotykowy. Obsługa za pomocą jednego przycisku. Neutralny językowo interfejs użytkownika z niewymagającymi wyjaśnienia piktogramami. I znane już sterowanie gestami przy pomocy smartfona.  Wyświetlacz jest czuły i można go obsługiwać także w rękawiczkach. Powierzchnia wykonana jest ze szkła i jest wyjątkowo wytrzymała: Została przetestowana w ekstremalnych warunkach.

Innowacyje pole mycia

INNOWACYJNE POLE MYCIA

Nowa seria UC jest jeszcze oszczędniejsza: optymalne pole mycia redukuje zużycie wody w porównaniu do poprzedniego modelu o 25 %. Przez to zmniejsza się także zużycie prądu i chemii – co jeszcze bardziej minimalizuje całkowite koszty eksploatacyjne. Przy jednoczesnym doskonałym rezultacie zmywania.

Winterhalter CONNECTED WASHWASH

CONNECTED WASH

Większe bezpieczeństwo, wyższa wydajność: UC można połączyć za pomocą CONNECTED WASH z komputerem lub urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu uzyskujemy możliwość analizowania i oceny wszystkich ważnych danych operacyjnych. Aby zoptymalizować cały proces zmywania.

 
Cookies facilitate the provision of services on this website. By using this website, you agree to the use of cookies. Privacy policy OK