WITAJ W WINTERHALTER

»Znamy się.
Spotkaliśmy się wczoraj wieczorem.
W lokalnej restauracji.«

Nawet jeśli wcześniej nie zdawałeś sobie sprawy z nazwy Winterhalter jest prawie pewne, że już wcześniej nawiązaliśmy kontakt. W hotelu podczas Twoich ostatnich wakacji. W restauracji za rogiem. W barze, w lokalnym pubie lub na stadionie piłkarskim.

Jesteśmy Winterhalter, ekspert od zmywania z Meckenbeuren. Zatrudniając około 1700 pracowników w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, jesteśmy jednym z liderów rynku w dziedzinie komercyjnych technologii kuchennych. Każdego dnia nasi pracownicy pracują nad osiągnięciem idealnych rezultatów zmywania. Wyznaczamy standardy rynkowe i zachwycamy naszych klientów.

Dołącz do naszego zespołu

Doradca techniczny - Serwisant

Trójmiasto i województwo pomorskie

ZAKRES ZADAŃ

  • serwisowanie urządzeń z grupy Winterhalter
  • udzielanie wsparcia technicznego partnerom handlowym i serwisowym
  • prowadzenie szkoleń
  • dbanie o prawidłowe działanie urządzeń u klientów
  • opieka nad klientem w powierzonym regionie

CZEGO OCZEKUJEMY

  • wykształcenia technicznego z uwzględnieniem kierunku mechanik, elektromechanik
  • posiadania prawa jazdy kategorii B
  • dobrej obsługi urządzeń elektronicznych typu PC, tablet
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjności, gotowości do codziennych wyjazdów serwisowych
  • atutem będzie doświadczenie w obsłudze urządzeń do gastronomii i AGD

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

- pracę w stabilnej firmie będącej liderem na polskim rynku w branży HoReCa
- szkolenia zapewniające stałe podnoszenie umiejętności
- samochód służbowy
- niezbędne narzędzia do pracy (tablet, telefon)

Wspólne odkrywanie nowych dróg. Wpływ na kształtowanie rynek. Entuzjastyczni klienci.
Brzmi dobrze? Teraz czekamy na Twoje zgłoszenie.

Twój wniosek o wolne miejsce:

Wybrałeś zbyt wiele plików. Maks. można wybrać 3 plik(ów).

Dopuszczalne są następujące typy plików: PDF, DOC, JPG i PNG. Pliki muszą mieć maksymalnie 10 MB.
KONTAKT
Czy masz pytanie dotyczące wolnych miejsc pracy lub Twojej aplikacji? Chętnie Ci pomożemy! Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.