»МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО МИТТЯ ВАШОГО ПОСУДУ!«

Ми, компанія Winterhalter, є спеціалістом з миття посуду. Це сімейний бізнес у третьому поколінні, відомий експертними рішеннями в галузі професійного миття посуду. Ми є втіленням якості та надійності. Клієнти в усьому світі цінують нас як надійного партнера. Що ми можемо вам запропонувати?

НЕЗМІННО ВИСОКА ЯКІСТЬ МИТТЯ.

Амбітна ціль. Це те, що об’єднує компанію Winterhalter з її клієнтами. Ми зацікавлені не лише в тому, щоб продати вам посудомийну машину. Наші клієнти звертаються до нас, оскільки їм необхідні професійні рішення, розроблені спеціально для задоволення їхніх потреб. Надійні й економічні. Жоден продукт не може самостійно впоратися з такими вимогами. Цього можна досягти лише завдяки комплексній системі, яка включає в себе посудомийну машину, систему водопідготовки, засоби для миття та відповідне приладдя. У поєднанні з професійним консультуванням, прозорим плануванням і першокласним обслуговуванням.

Ви поділяєте цю думку?
Тож запрошуємо до Winterhalter Україна!

Компанію Winterhalter Україна було створено для максимально ефективного задоволення особливих потреб, характерних для ринку України, та для максимального наближення до наших клієнтів. Разом із нашими експертами з миття посуду, нашою службою підтримки клієнтів і нашою мережею партнерів ми можемо надати вам допомогу в будь-яких аспектах «миття посуду в професійних масштабах». Ми також продемонструємо вам, які переваги пропонують професійні рішення компанії Winterhalter.


ПОРАДА


У вас є запитання щодо наших продуктів, фінансових аспектів або гігієни? Вам необхідна допомога з плануванням вашої кухні чи з організацією процесу миття посуду? Наші експерти з миття посуду завжди готові проконсультувати вас і надати вам практичну підтримку.

Форма зворотного зв’язку

СТРАТЕГІЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПОСУДОМИЙНОЇ СИСТЕМИ.

Посудомийні машини, що відповідають найвищим стандартам якості, зроблені в Німеччині та Швейцарії. Засоби для миття, розроблені у нашій власній лабораторії з урахуванням різних видів забруднень. Широкий спектр пристроїв для водопідготовки. Та відповідне приладдя для забезпечення оптимального робочого процесу. Все це пропонує компанія Winterhalter. Як експерт із миття посуду ми маємо власні стандарти: кожен компонент, що бере участь у процесі миття, повинен мати максимальну продуктивність. А всі ці компоненти мають взаємодіяти між собою для досягнення оптимального результату. Комплексна система Winterhalter вітає вас!

ПОСУДОМИЙНІ МАШИНИ

Підстільні, купольні, котломийні посудомийні машини та конвеєрні посудомийні машини, які відповідають вимогам найрізноманітніших сфер застосування та придатні до використання в різних галузях — для забезпечення найвищого стандарту чистоти та гігієни. Втілення високої якості та надійності.

ВОДОПІДГОТОВКА

Належна підготовка води — для забезпечення блискучих результатів миття й ефективного захисту машин. Інтегрована в машину система або зовнішній пристрій водопідготовки.

ЗАСОБИ ДЛЯ МИТТЯ

Миючі засоби й ополіскувачі для різних сфер застосування — для забезпечення першокласних результатів миття. Ефективні й економні.

КОРЗИНИ

Правильні корзини — для забезпечення відмінних результатів миття й оптимального сушіння. Індивідуальне виконання для різних видів посуду.

Ми не просто продаємо своїм клієнтам посудомийні машини з різними характеристиками. Ми завжди надаємо системні рішення для надзвичайно чистого та сяючого посуду.

Ralph Winterhalter, Генеральний директор групи компаній Winterhalter

Ваш експерт із посудомийних машин

Winterhalter Germany Building

Winterhalter Gastronom GmbH

Winterhalterstrasse 2–12
88074 Meckenbeuren
Germany

Tel.: +49 7542 402-5327
[email protected]
www.winterhalter.com