»STARÁME SA O UMÝVANIE VÁŠHO RIADU«

Sme spoločnosť Winterhalter, špecialista na umývanie riadu, ktorá je rodinnou firmou už tri generácie. Sme stelesnením profesionálnych riešení v oblasti komerčného umývania riadu. Pre kvalitu a spoľahlivosť. Zákazníci po celom svete nás považujú za spoľahlivého partnera. Čo môžeme urobiť pre Vás?

ČISTÉ UMÝVANIE. SYSTEMATICKY.

Ambiciózny cieľ. To je to, čo spája spoločnosť Winterhalter so svojimi zákazníkmi. Našim jediným záujmom nie je predať Vám umývačku riadu. Naši zákazníci k nám prichádzajú, pretože hľadajú profesionálne riešenie šité na mieru ich požiadavkám. Spoľahlivé a hospodárne. Žiadny iný produkt to nedokáže poskytnúť. Je možné to dosiahnuť iba pomocou kompletného systému zahŕňajúceho umývačku riadu, úpravu vody, chemické prostriedky a vhodné príslušenstvo. V kombinácii s profesionálnym poradenstvom, jasným plánovaním a prvotriednym servisom.

Zdieľate tento názor?
Vitajte v spoločnosti Winterhalter Slovensko!

Spoločnosť Winterhalter Slovensko vznikla, aby čo najefektívnejšie spĺňala špecifické požiadavky trhu na Slovensku a čo najviac nás priblížila k našim zákazníkom. S našimi odborníkmi v oblasti umývania riadu, naším zákazníckym servisom a sieťou partnerov Vás dokážeme podporiť vo všetkých aspektoch „komerčného umývania riadu“. A ukážeme Vám výhody, ktoré ponúka profesionálne riešenie spoločnosti Winterhalter.


PORADENSTVO


Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, finančných možností alebo problematiky hygieny? Potrebujete podporu s plánovaním Vašej kuchyne alebo s organizáciou umývania? Naši odborníci na umývanie riadu sú Vám k dispozícii, aby Vám poskytli poradenstvo a praktickú pomoc.

Kontaktný formulár

STRATÉGIA ÚPLNÉHO SYSTÉMU UMÝVANIA.

Umývačky riadu, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality – vyrobené v Nemecku a vo Švajčiarsku. Chemické prostriedky pre konkrétne použitie boli vyvinuté v našom vlastnom laboratóriu. Rôzne zariadenia na úpravu vody. A zodpovedajúce príslušenstvo pre optimálny pracovný postup. Toto všetko je spoločnosť Winterhalter. Ako špecialista na umývanie riadu máme naše vlastné štandardy: každá súčasť procesu umývania musí poskytovať maximálny výkon. A všetky komponenty musia spolu pôsobiť tak, aby dosiahli optimálny výsledok. Vitajte v úplnom systéme Winterhalter!

UMÝVAČKY RIADU

Pre čistotu a hygienu najvyššieho štandardu: profesionálne umývačky riadu pre širokú škálu použitia a priemyselných odvetví. Vysoká kvalita a úplná spoľahlivosť.

ÚPRAVA VODY

Pre brilantné výsledky umývania a účinnú ochranu zariadenia: správna úprava vody. Integrované do zariadenia alebo ako externý prístroj.

OPLACHOVACIE CHEMICKÉ PROSTRIEDKY

Pre prvotriedne výsledky umývania: čistiaci a leštiaci prostriedok pre širokú škálu použitia. Vysoko efektívne a hospodárne.

MÝVACIE KOŠE

Pre dokonalé výsledky umývania a optimálne sušenie: vhodné umývacie koše. Šité na mieru pre rôzne druhy umývaného riadu.

Našim zákazníkom predávame nielen rôzne umývačky riadu s množstvom technických funkcií. Poskytujeme vždy aj systém pre veľmi čistý riad a žiarivé poháre.

Ralph Winterhalter, Generálny riaditeľ spoločnosti Winterhalter Group


Váš špecialista na umývačky

Winterhalter Slovakia s.r.o

Turie 559
013 12 Turie
Slovakia

Tel.: +421 905 891 382
[email protected]
www.winterhalter.sk