»STARÁME SA O UMÝVANIE VÁŠHO RIADU«

Sme spoločnosť Winterhalter, špecialista na umývanie riadu, ktorá je rodinnou firmou už tri generácie. Sme stelesnením profesionálnych riešení v oblasti komerčného umývania riadu. Pre kvalitu a spoľahlivosť. Zákazníci po celom svete nás považujú za spoľahlivého partnera. Čo môžeme urobiť pre Vás?

Hygienická bezpečnosť a ochrana proti koronavíru s Winterhalter umývacou technikou:
viac informací

 
 

ČISTÉ UMÝVANIE. SYSTEMATICKY.

Ambiciózny cieľ. To je to, čo spája spoločnosť Winterhalter so svojimi zákazníkmi. Našim jediným záujmom nie je predať Vám umývačku riadu. Naši zákazníci k nám prichádzajú, pretože hľadajú profesionálne riešenie šité na mieru ich požiadavkám. Spoľahlivé a hospodárne. Žiadny iný produkt to nedokáže poskytnúť. Je možné to dosiahnuť iba pomocou kompletného systému zahŕňajúceho umývačku riadu, úpravu vody, chemické prostriedky a vhodné príslušenstvo. V kombinácii s profesionálnym poradenstvom, jasným plánovaním a prvotriednym servisom.

Zdieľate tento názor?
Vitajte v spoločnosti Winterhalter Slovensko!

Spoločnosť Winterhalter Slovensko vznikla, aby čo najefektívnejšie spĺňala špecifické požiadavky trhu na Slovensku a čo najviac nás priblížila k našim zákazníkom. S našimi odborníkmi v oblasti umývania riadu, naším zákazníckym servisom a sieťou partnerov Vás dokážeme podporiť vo všetkých aspektoch „komerčného umývania riadu“. A ukážeme Vám výhody, ktoré ponúka profesionálne riešenie spoločnosti Winterhalter.


PORADENSTVO


Máte nejaké otázky týkajúce sa našich produktov, finančných možností alebo problematiky hygieny? Potrebujete podporu s plánovaním Vašej kuchyne alebo s organizáciou umývania? Naši odborníci na umývanie riadu sú Vám k dispozícii, aby Vám poskytli poradenstvo a praktickú pomoc.

Kontaktný formulár

STRATÉGIA ÚPLNÉHO SYSTÉMU UMÝVANIA.

Umývačky riadu, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality – vyrobené v Nemecku a vo Švajčiarsku. Chemické prostriedky pre konkrétne použitie boli vyvinuté v našom vlastnom laboratóriu. Rôzne zariadenia na úpravu vody. A zodpovedajúce príslušenstvo pre optimálny pracovný postup. Toto všetko je spoločnosť Winterhalter. Ako špecialista na umývanie riadu máme naše vlastné štandardy: každá súčasť procesu umývania musí poskytovať maximálny výkon. A všetky komponenty musia spolu pôsobiť tak, aby dosiahli optimálny výsledok. Vitajte v úplnom systéme Winterhalter!

UMÝVAČKY RIADU

Pre čistotu a hygienu najvyššieho štandardu: profesionálne umývačky riadu pre širokú škálu použitia a priemyselných odvetví. Vysoká kvalita a úplná spoľahlivosť.

Winterhalter warewashers for the professional kitchen

ÚPRAVA VODY

Pre brilantné výsledky umývania a účinnú ochranu zariadenia: správna úprava vody. Integrované do zariadenia alebo ako externý prístroj.

OPLACHOVACIE CHEMICKÉ PROSTRIEDKY

Pre prvotriedne výsledky umývania: čistiaci a leštiaci prostriedok pre širokú škálu použitia. Vysoko efektívne a hospodárne.

MÝVACIE KOŠE

Pre dokonalé výsledky umývania a optimálne sušenie: vhodné umývacie koše. Šité na mieru pre rôzne druhy umývaného riadu.

Našim zákazníkom predávame nielen rôzne umývačky riadu s množstvom technických funkcií. Poskytujeme vždy aj systém pre veľmi čistý riad a žiarivé poháre.

Ralph Winterhalter, Generálny riaditeľ spoločnosti Winterhalter Group


Váš špecialista na umývačky

Winterhalter Germany Building

Winterhalter Slovakia s.r.o

Turie 559
013 12 Turie
Slovakia

Tel.: +421 905 891 382
[email protected]
www.winterhalter.sk