KARIERA

PRACA W WINTERHALTER

Wspólne kształtujmy przyszłość!

W KUCHNIACH CAŁEGO ŚWIATA

Hotele i restauracje. Kawiarnie i bary. Sieci gastronomiczne i stołówki. Tutaj dzięki naszym zmywarkom dostarczamy najwyższej klasy rezultaty, wspieramy naszych klientów i stajemy się częścią zespołu. Z około 1700 pracownikami w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie. Co nas wyróżnia? Wysokie standardy jakości. Dynamizm, ciekawość, wizja. Bliskość do naszych pracowników, klientów i partnerów. I techniczna wiedza trzech pokoleń. Wszystko to jest charakterystyczne dla Winterhalter. Dzięki tym mocnym stronom udało nam się rozwinąć z małej firmy rodzinnej w globalnego gracza. I wciąż mamy wiele planów w przygotowaniu. Rozwijanie innowacyjnych technologii. Wyznaczanie standardów na rynku. Wiodące techniki zmywania w cyfrowej przyszłości.

Opis stanowiska

Obszar

Miejscowość

Serwis

Warszawa / Wielgolas Duchnowski

Serwis

Wrocław i województwo dolnośląskie

Serwis

Trójmiasto i województwo pomorskie

Serwis

Warszawa / Halinów / Wielgolas Duchnowski

GOTOWY ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU?

Pozwól, abyśmy dowiedzieli się o Tobie! Wyślij do nas swoje CV i podziel się swoim doświadczeniem.

KONTAKT
Czy masz pytanie dotyczące wolnych miejsc pracy lub Twojej aplikacji? Chętnie Ci pomożemy! Po prostu zadzwoń lub napisz do nas.